آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس

تامین انواع و اقسام لاستیک داخلی و خارجی برای تمام ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین

لاستیک بارز


گروه صنعتی بارز در سال در دهه 1980 میلادی شرکتی به منظور احداث یک کارخانه تولید تایر (لاستیک)، تیوب و نوار خودروهای سواری، باری و کشاورزی در حومه شهر کرمان (کیلومتر 25 جاده جوپار) تأسیس گردید تا همزمان با آغاز سال‌های سازندگی پس از جنگ ، با بهره گیری از نیروهای بومی استان کرمان ضمن توانمندسازی وارتقاء صنعتی منطقه و کشور،زمینه اشتغال و کارافرینی را در منطقه‌ای محروم فراهم آورد. برای تحقق این امر نیز با جذب تیمی از کارشناسان زبده صنعت تایر ایران، برای اولین بار طراحی یک کارخانه ساخت تایر متخصصین ایرانی انجام شود. در ادامه فعالیت این شرکت اقدام به جذب بهترین فناوری ساخت تایر آن روز در داخل کشور نموده و پس از خرید و نصب تجهیزات و اموزش پرسنل اقدام به عرضه محصولات به بازار کشور نمود.
شرکت آرمان بهتا از سال 91 شروع به همکاری با این کارخانه کرده است و اقدام به خرید انواع لاستیک های ماشین آلات راهسازی،کامیون،سواری کرده است

کیان تایر


شرکت بی. اف .گودریچ در سال ۱۸۸۰ میلادی – ۱۲۵۹ شمسی در آمریکا تاسیس شد و نام شرکت برگرفته از شخصی بنام بنیامین فرانکلین گودریچ که ایشان پزشک و کار آفرین بود و در توسعه صنعت ساخت تایر های تیوبلس و بادی با استفاده از کائوچوهای مصنوعی و نخهای نایلونی ابتکارات و ابداعات زیادی بر جای گذاشت .
این کارخانه توسط سهامداران داخلی و بی. اف . گودریچ باشماره ثبت ۶۵۶۳ در خردادماه ۱۳۳۷ تاسیس و در اسفندماه ۱۳۳۹ مورد بهره برداری قرار گرفت. در سال ۱۳۵۴ با واگذاری سهام بی. اف . گودریچ ،به صورت خصوصی در آمد و نام آن در دیماه ۱۳۵۵ به شرکت تولیدی کیان تایر تغییر پیدا نمود .
پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کارخانه تحت پوشش سازمان صنایع ملی ایران قرار گرفت و به فعالیت تولیدی اش ادامه داد. در سال ۱۳۷۵ با توجه به صلاحدید مسئولین کشور بخشی از سهام به بخش خصوصی واگذار شد و با تغییرات اساسی و تکنولوژی مدرن و تغییر قالبهای تایر ، سهامداران وقت نام شرکت را در مهرماه۱۳۸۰ بهلاستیک البرز تغییر دادند .
از دیماه ۱۳۸۷ بر اساس قانون حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه های کشور تحت عنوان کارخانه کیان تایر (واحد صنعتی شماره۶) تحت نظارت هیات محترم حمایت از صنایع ادامه فعالیت نمود و هم اکنون با اداره ی اعضای محترم هیات اجرائی به فعالیت خود ادامه داده و روز به روز با افزایش تولیدات خود در انواع ساخت تایرهای سواری-وانتی-باری-کشاورزی-راهسازی و صنعتی مشغول فعالیت می باشد.
شرکت آرمان بهتا از سال 92 شروع به همکاری با این شرکت کرده است و اقدام به خرید انواع لاستیک های ماشین آلات معدنی،سواری،کامیون کرده است