آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس
شرکت بازرگانی آرمان‌بهتا کرمان در اوایل سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را شروع کرد. ماموریت این شرکت حضور فعال در موضوع وادات و صادرات مندرج در اساسنامه شرکت می‌باشد که در کنار این موضوع برای جلب رضایتمندی مشتریان داخلی و خارجی و سهامداران در نتیجه مجمع عمومی در ماموریت سالانه شرکت گنجانده شده است. البته لازم به ذکر است که کمک له رفع نیازمندی‌ همه صنعتگران - تولیدکنندگان - کشاورزان - معدن‌کاران - آبزی پروران و در یک کلام فعالان اتقصادی کشور جزو ماموریت‌های این شرکت قلمداد می‌شود،‌ ضمن اینکه در کنار تلاش‌های اخیرالذکر در موضوع صادرات، تولیدات، حرفه‌ها و صنوف مختلف از دیگر ماموریت‌این شرکت مد نظر قرار گرفته است.
۶

سال حضور در تجارت ایران

توانمندی‌های آرمان بهتا کرمان

شرکت آرمان بهتا در کرمان ، تهران، بندرعباس و دوبی دارای دفتر بوده و در شهرستان سیرجان درحال راه اندازی دفتر است که بزودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد که هدف از تشکیل آن پشتیبان فعالیت معدنی و راهسازی میباشد . موضوع شرکت عبارت است از تهیه، تامین، تدارک، خرید، توزیع، فروش و نگهداری مواد و مصالح، ابزارآلات، ادوات، ماشین آلات، قطعات، لاستیک تجهیزات و نهاده های زنجیره های تولید در بخشهای مختلف صنعت ,کشاورزی، خدمات، ماشین آلات و کلیه فعالیتهای مربوط به ان .
ارائه خدمات بازرگانی داخلی و بازرگانی داخلی و خارجی اعم از صادرات واردات کلیه محصولات داخلی و خارجی و همچنین احداث پایانه‌های صادراتی بازرگانی مواد شامل صنایع پتروشیمی، انواع روغن‌های صنعتی و پلیمرها، صنایع چوب و کاغذ خمیرکاغذ صنایع سنگین مانند فولاد، مس، آلومینیوم، تیتانیوم و غیره, مصالح نون ساختمانی انواع کامپیوتر نامه و افزودنی‌های بتن و به‌طورکلی تمامی مصالح ساختمانی ابزارآلات راه‌سازی و صنعتی
بازرگانی در بخش مواد معدنی _بازارهای نوظهور محصولات کشاورزی و دامی و بازرگانی در حوزه بورس توسعه و بهبود بازار محصولات و کالاها و عنداللزوم ایجاد مراکز فروش ثبت و سیار.
ارائه خدمات حمل‌ونقل، تخلیه و ترخیص کالا از مرزهای زمینی و دریایی و هوایی با همکاری سازمان‌ها و دستگاه‌های ذی ربط
ارائه خدمات فنی مهندسی فنّاوری‌های جدید در امورات زیربنایی وزیر ساخت‌های تولیدی، صنعتی، کشاورزی، برگزاری، همچنین شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی داخلی و خارجی مرتبط با موضوع و فعالیت‌های شرکت.
مشارکت ملی و اعتباری با اشخاص حقیقی و حقوقی عام از داخلی و خارجی مرتبط با موضوع شرکت
انعقاد قرارداد با شرکت‌ها، ترجمان‌ها، نهاده، سازمان‌ها، اشخاص حقیقی و حقوقی در رابطه با موضوع شرکت